Klienci

Wyślij nam swoją ofertę pracy.

Dzięki naszej dużej bazie danych pracowników i kandydatów możemy szybko pomóc w osiągnięciu celu.

Współpracujemy na szczeblu krajowym i międzynarodowym z różnymi kooperantami i mediami w celu pozyskania odpowiednich pracowników zgodnie z ich potrzebami.

Chętnie omówimy Twoje wymagania i zaproponujemy odpowiednich kandydatów.

Tylko wtedy, gdy będziesz zadowolony, poniesiesz koszty!

Co oferujemy:

• Oszczędności – nie musisz już tracić czasu i pieniędzy na rekrutację
• Ponosisz koszty, tylko jeśli jesteś zadowolony
• odpowiedni specjaliści do Twoich potrzeb
• wydajna i ukierunkowana wszechstronna usługa

Inteligentne rozwiązania dla firm

LEASING PRACOWNIKÓW TYMCZSOWYCH

Możemy wesprzeć Cię w krótkim lub długim okresie wykwalifikowanym personelem.

POSREDNICTWO PRACY DLA PERSONELU

Dzięki nam oszczędzasz czas i pieniądze, a jednocześnie dysponujesz odpowiednim personelem.

ON-SITE MANAGMENT

Przejmujemy wszystkie zadania działu personalnego.

OUTPLACEMENT

Pomoc w restrukturyzacji przedsiębiorstwa.

Porozmawiaj z nami, chętnie Ci doradzimy

    Privacy policy
    Call Now Button anrufen